Çalışma Alanları
MEMARK Mimarlık, her fonksiyonda bina ve diğer fiziki yapıların tasarımını ve mimari projelerini hazırlar. Bununla birlikte inşaat ruhsatı alabilmek için gereken betonarme, mekanik (elektrik-tesisat ve ısı yalıtım projeleri) ve zemin etüt projelerinin hazırlanmasını da sağlamaktadır. Mimari tasarım projelerini, alanlarında tecrübe edinmiş, başarılı ve güvenilir mühendis firmaları ile projenin bütün gelişim sürecinde ortaklaşa bir çalışma sonucu siz müşterilerine sunar. Tasarım sürecinde ve sonucunda projemizi daha gerçekçi gösterebilmek için 3D Modelleme ve Animasyon görsel sunumlarıyla projeyi destekler.

MEMARK Mimarlık ayrıca uygulama takip hizmetleri de vermektedir. Her türlü inşaat, dış cephe ve iç mekân tasarımlarını görsellerle siz müşterilerine sunmayı ve bu tasarımları yerinde, hızlı, güvenilir ve sağlam bir şekilde uygulayıp teslim etmeyi taahhüt eder. Birlikte çalıştığı firma ve ekiplerle, müşterilerinin isteklerine cevap vermeyi görev edinmiştir. Her uygulama işinde önce bütün uygulama kalemleri belirlenir ve iş organizasyonu özenle hazırlanır. İmalat, üretim ve montajın en ekonomik ve kaliteli olması esastır.

Çalışma Prensipleri
MEMARK Mimarlık projelerini, insanların yaşamasını kolaylaştırmak ve barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere gerekli mekânları, işlevsel gereksinmeleri ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik yaratıcılıkla ve siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlamayı hedefler. Projelendirmek üzere üstlendiği bütün mekânları, en verimli şekilde kullanımı için tasarlar. Estetik değerleri zenginleştirmek adına kaliteli, çağdaş ve fonksiyonel yaşam mekânlarına dönüştürür.

hakkimizda_sag

Firma Sahibi

Y. Mimar Mert Kıral

Cep Tel: 0 532 430 54 28
Mimarlık Eğitimini Aldığı Üniversite:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Mimarlık Fak.
Yüksek Lisans Eğitimini Aldığı Üniversite:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Yapı Mühendisliği Anabilim Dalı Yapım Proje Yönetimi Bölümü

 

Ekibimiz

Y.Mimar Gülsev Kıral

Cep Tel: 0 532 430 54 28
Mezun Olduğu Lise:
Bursa Milli Piyango Anadolu Lisesi
Mimarlık Eğitimini Aldığı Üniversite:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Mimarlık Fak.
Yüksek Lisans Eğitimini Aldığı Üniversite:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Restorasyon Anabilim Dalı Tarihi Çevre Değerlendirmesi Programı

 

Mimar Kübra Seray Sunar

Mezun Olduğu Lise:
Özel Çamlıca Bilfen Lisesi
Mimarlık Eğitimini Aldığı Üniversite:
Bahçeşehir Üniversitesi – Mimarlık Fak.